Turystyczny przenośny grill Go-Anywhere Weber

Grillowanie nie zna granic, tym bardziej, jeżeli chodzi o miejsce. Tam, gdzie nie ma nakazu prawnego, a jest on rzadką restrykcją, możemy grillować wszędzie: nad rzeką, na polanie, w parku, na plaży, na okazyjnych piknikach na łonie natury, biwakach, w górach. A narzędziem jest turystyczny przenośny grill, jak np. model Go Anywhere Webera.

Łatwy transport i szybka obsługa turystycznego grilla

Przenośny grill jest kompaktowych rozmiarów, składany, poręczny, lekki, zajmuje mało miejsca w samochodzie, ergonomiczny w chwycie i łatwy do noszenia. Posiada zalety podręcznego sprzętu, szybko i łatwo rozkładanego na wybranym miejscu na każdym gruncie. Odpalenie nie stanowi problemu. Paliwem jest brykiet węglowy lub gaz w postaci naboju lub z turystycznej butli.

Gaz w postaci nabojów sprawdza się najlepiej, rozgrzanie grilla następuje natychmiastowo. Kto lubi tradycyjne grillowanie na węglu, ten sam wie, że proces rozpalania jest czasochłonny. Usprawnieniem jest stosowanie małych kominów do rozpalania typu smokey joe. Kominy te są bardzo skutecznym sposobem na szybkie uzyskanie jednolitego żaru.

Najlepiej do celów grillowania turystycznego sprawdzają się grille marki Weber. Są bardzo popularne z uwagi na wysoką jakość, parametry techniczne, design.

Seria grilli węglowych Weber przenośno-turystycznych.

Grill węglowy Go-Anywhere czarny

Grill węglowy pokryty emalią porcelanową dla refleksu i akumulacji ciepła, o powierzchni grzewczej prostokątnej 41 cm x 25 cm. Bardzo ważna jest lekkość tego grilla. Ruchome nóżki łatwo się składają, co ułatwia umieszczenie w bagażniku samochodu, a po rozłożeniu skutecznie stabilizują grilla na podłożu. Grill węglowy Go-Anywhere Webera to hit każdego sezonu, głównie ze względu na swoją funkcjonalność i podręczność.

Turystyczny i przenośny grill Go-Anywhere Weber
Grillowanie w parku na grillu Go-Anywhere Weber

Grill węglowy przenośny Smokey Joe Premium 37 cm

Grill węglowy nieznacznie większych rozmiarów w porównaniu do grilla Go-Anywhere. Jest to grill sferyczny, pokryty emalią porcelanową i nieco mocniejszy, jeśli weźmiemy pod uwagę moc grzewczą, ale z kolei posiada mniejszą powierzchnią grzewczą o 100 cm kw. Posiada uchwyt Tuck-N-Carry do noszenia, który blokuje wypadnięcie pokrywy. Uchwyt pokrywy wykonany jest z tworzywa termoizolacyjnego. Grill mały, rozstawienie nóżek sprowadza się do ich skręcenia śrubą motylkowa, co jest operacją szybką i niekłopotliwą.

Grill przenośny turystyczny Smokey Joe Premium
Turystyczny grill węglowy Smokey Joe marki Weber

Seria grilli gazowych Weber przenośno-turystycznych

Grill gazowy Go-Anywhere czarny

Wymiary i kształt grilla są identyczne, jak grilla węglowego Go-Anywhere. Różni się on jedynie systemem spalania. Wyposażony jest w palnik gazowy z płynną regulacją i w końcówkę na swobodny wkręt naboju gazowego. Gdy mamy w dyspozycji butlę turystyczną, podłączenie nie sprawia problemu, jeśli wykorzystamy wąż do podłączenia marki Weber. Grill funkcjonalny, biorąc od uwagę przenoszenie i transport w samochodzie.

Grill gazowy Q100 tytanowy

Miniaturowy grill gazowy z możliwością łatwego transportu. Piekarnik i kocioł wykonane są z odlewu stopu aluminium, stabilnie osadzonym na ramie nylonowej, wzmocnionej włóknem szklanym. Ruszt żeliwny pokryty emalią porcelanową o wymiarach 43 x 32 cm, palnik ze stali nierdzewnej. Regulacja gazu bezstopniowa. Z boku posiada dwa uchwyty do przenoszenia. Niezawodny i profesjonalny sprzęt na wyjazdy weekendowe.

Turystyczny grill gazowy Q120 Weber
Grillowanie w plenerze na grillu gazowym Q120 Weber

Grill gazowy Q120 tytanowy

To ten sam grill, co Q100, ale dodatkowo posiada rozkładane stoliki boczne, wbudowany w pokrywę termometr i elektryczny zapłon. Dedykowany do grillowania dla licznej grupy nad rzeką, na pikniku, biwaku itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *