Nowe akcesoria do konserwacji grilla Weber

Firma Weber na sezon 2017 przygotowała nowy segment środków do konserwacji w dziedzinie grillowania. Środki przeznaczone do czyszczenia i konserwacji można rozpylać pod różnym kątem, dzięki czemu bardzo łatwo się je nanosi. Środki zamknięte zostały w pojemnikach o innowacyjnej konstrukcji. Dostępne są 4 różne produkty, każdy przeznaczony do innego zastosowania, a rodzaj zastosowania przedstawiony jest obrazowo na każdym z pojemników. Które akcesoria do konserwacji grilla warto wybrać?

Akcesoria do czyszczenia i konserwacji grilla Weber

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej  o pojemności 300 ml, przeznaczony jest do usuwania zabrudzeń, tłustych plam z powierzchni wykonanej ze stali szlachetnej. Przy regularnym stosowaniu powierzchnia jest lśniąca i zakonserwowana na warunki atmosferyczne.

Płyn do czyszczenia rusztu (dedykowany również specjalnie do segmentu grilli Q) ma właściwości silnie czyszczące. Po nawilżeniu z rusztu łatwo schodzą nawęglenia, resztki potraw, tłuszcz. Środek znakomicie się sprawdza przy czyszczeniu aromatyzerów  FlavorizerTM Bars.

Płyn do czyszczenia emalii o pojemności 300 ml po zastosowaniu usuwa wszelkie tłuste plamy, odrywa resztki  jedzenia, usuwa zabrudzenia po grillowaniu.

Płyn do zabezpieczenia pokrowca o pojemności 200 ml przedłuża jego żywotność. Po naniesieniu pokrowiec jest bardziej odporny na silne nasłonecznienia promieniami UV i inne zagrożenia atmosferyczne. Środek spowalnia starzenie się materiału, a pokrowiec po zastosowaniu płynu w sprayu zawsze wygląda  nowy.

Do konserwacji Weber wprowadził do sprzedaży gąbkę. Strona ścierna gąbki służy do czyszczenia rusztu, natomiast strona miękka do usuwania zanieczyszczeń.

Do czyszczenia  i polerowania stali szlachetnej i emalii dedykowana jest specjalna ściereczka z mikrofibry, delikatna, wchłaniająca wilgoć.
20170304_140458

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *