Grille elektryczne Outdoorchef – alternatywa na balkonie.

Przy każdym rozpoczęciu sezonu grillowego mieszkańcy bloków, kamienic czy wieżowców stoją przed tym samym problemem – chciałoby się, ale nie można. Nie wszyscy dysponują ogrodem czy tarasem, na którym bez problemu można by rozstawić grill i cieszyć się smakiem soczystego mięsa czy aromatycznych grillowanych warzyw. Większość zapomina jednak o balkonie. Czy grillowanie balkonowe jest w ogóle możliwe? Jak najbardziej – jest nie tylko możliwe, ale również w pełni legalne. Trzeba tylko przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz wybrać odpowiedni grill. A opcji jest całkiem sporo.

Jaki wybrać grill na balkon?

Udane grillowanie z
P-420 E MINICHEF FIRMY OUTDOORCHEF

Na rynku jest niezliczona ilość modeli grilli, które bez problemu sprawdzą się na balkonie. Najbezpieczniejszą opcją są tutaj oczywiście grille elektryczne, przy których nie musimy martwić się o to, co zrobić z rozgrzanym węglem czy butlą z gazem. Podczas wyboru balkonowego grilla właśnie to ten czynnik jest podstawowym kryterium.

Zalety grilli elektrycznych

Poza bezpieczeństwem grille elektryczne są zwykle niedużych gabarytów – bez problemu można znaleźć modele, które pomieszczą się nawet na małej powierzchni. Wszyscy wiemy, jak niewielkie mogą być balkony w mieszkaniach. Za niewielkim rozmiarem idzie też mobilność. Elektryczne grille można bez problemu przenosić. Zdecydowanie łatwiej jest je przestawiać i chować do mieszkania w czasie niesprzyjającej pogody.

Grillując na balkonie jest również dużo większe prawdopodobieństwo, że zapach i dym rozprzestrzenią się wokół, drażniąc naszych sąsiadów. To kolejny plus grillów elektrycznych – nie powodują tak dużego dymu, jak tradycyjne grille.

Brak dymu nie oznacza jednak gorszego smaku, wręcz przeciwnie. Grille elektryczne wyposażone w wydajne grzałki dużo szybciej się nagrzewają, zapewniając błyskawiczne przygotowywanie ulubionych potraw. Pod względem mocy oraz utrzymania temperatury w niczym nie ustępują grillom gazowym.

Który model grilla elektrycznego wybrać na balkon?

W zależności od ilości miejsca, jakim dysponujemy oraz oczywiście, budżetem, mamy na runku wiele bardzo dobrych modeli grilli elektrycznych. Świetne opcje ma w swojej ofercie marka OUTDOORCHEF, która wyposażyła swoje grille w technologię Easy Reflect. Ten innowacyjny system gwarantuje maksymalną wydajność grzałki i emisji ciepła. To więc oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

Najbardziej zaawansowanym modelem jest tutaj P-420 E MINICHEF + o mocy 2kW, który wyposażony jest dodatkowo w dwie zdejmowane półki boczne, a także wózek z uchwytami na naczynia oraz umożliwiającym przenoszenie grilla.

Odrobinę bardziej tradycyjnym modelem grilli elektrycznych OUTDOORCHEF może być równie dobry P-420 E-. To tańsze rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wózek i półki boczne uważają za zbędne.

Ich zmniejszoną wersją jest model P-420 E MINICHEF, wyposażony w krótkie nogi, nadający się do stawiania szafce czy stole. Mocą nie ustępuje swoim większym poprzednikom, a jest idealną opcją dla osób o wyjątkowo małych balkonach.

Niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz, z grillami firmy OUTDOORCHEF będziesz mieć pewność wysokiej jakości sprzętu o standardach grilli gazowych. Nie bez powodu modele tej marki są najbardziej popularnymi grillami swojej kategorii. Przestań przejmować się, że nie masz ogrodu. Uczyń ogród ze swojego balkonu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *