Promienniki gazowe- Vulkan & MalTec

Jesień zbliża się nieubłaganie więc czas kończyć wieczorne spotkania z rodzinom i przyjaciółmi ”pod chmurką”.

Nic bardziej mylnego! Na rynku dostępne są gazowe promienniki ciepła, które umilą nam chwilę spędzane w ogrodzie czy na tarasie. Nawet przy niskich temperaturach relaks na świeżym powietrzu jest możliwy dzięki ciepłu, jakie emitują te urządzenia. My polecamy Państwu produkty dwóch firm- Vulkan i MalTec. Są to parasole grzewcze najwyższej jakości, które oprócz emisji ciepła tworzą również przytulną atmosferę dzięki wizji żywego ognia buzującego w szklanej tubie. Wspomniane parasole nie są dedykowane jedynie do restauracyjnych czy kawiarnianych ogródków- choć tam najczęściej możemy je spotkać. Takie urządzenie może posiadać każdy, gdyż jest bezpieczne i proste w użytkowaniu oraz nie naraża nas na duże koszty eksploatacji.

b372f44848362740f9465b50356fdade

Produkty te występują w wielu rozmiarach i różnią się między sobą designem, zatem każdy znajdzie produkt odpowiadający swoim potrzebą. Promienniki gazowe są dostępne w kilku wariantach mocy. Od małych, które ogrzeją osoby przebywające w odległości 1-2 metrów, do takich które są w stanie dostarczyć ciepło na odległość nawet 5 metrów! Każde urządzenie posiada specjalny schowek, w którym możemy ukryć butlę, zatem stanowią one prawdziwą ozdobę tarasu. Wykonane najczęściej ze stali są odporne na warunki atmosferyczne i posiadają zabezpieczenie odcinające dopływ gazu podczas przechyłu urządzenia.

c2ac3f249389b08ecfcf5565cb978c5e

Każdy, kto lubi spędzać czas na zewnątrz, czy to w samotności przy ulubionej książce i herbacie, czy to w gronie przyjaciół przy grillu powinien posiadać parasol grzewczy. Dzięki niemu mamy możliwość relaksu w ogrodzie nawet w jesienne i zimowe wieczory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *